2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Suchy Las
Agnieszka
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. fakturowania i administracji

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Zadania:

  • fakturowanie, przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

  • kontakt i współpraca z klientami

  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz

  • ściśła współpraca z działem sprzedaży

  • miękka windykacja

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomości programu Symfonia Handel

  • doświadczenie w obsłudze klienta - doświadczenie w obsłudze należności

  • monitorowanie terminów, wysyłanie monitów i przypomnień

  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółce prawa handlowego

  • mile widziane doświadczenie w księgowości (praca na Symfonii FiK lub Symfonii Forte)

Firma oferuje:

  • umowa o pracę

  • elastyczny wymiar pracy 1/2, 3/4 lub cały etat

  • szkolenia

  • Luxmed

  • Multisport

  • pracę w miedzynarodowej firmie

  • przyjazną atmosferę

Godziny pracy biura: poniedziałek-czwartek 8:00 – 16:30, w piątki 8:00 – 14:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 918670772