2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Dąb
Żywia Grzesik
Dodane 31 maja 2024

specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

A gdyby tak mieć dodatkowy zastrzyk gotówki? Brzmi kusząco w dobie ciągle rosnących kosztów życia, prawda? Jeżeli kiwasz głową na TAK to ta propozycja pracy tymczasowej jest dla Ciebie!

Wesprzyj naszego klienta w sezonie urlopowym, wzbogać swoje CV o znaną firmę z branży medycznej!

oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę tymczasową, na około 3 tygodnie
  • wdrożenie stanowiskowe
  • praca na cały etat, z możliwością jednego dnia pracy zdalnej

zadania

  • obsługa modułów finansowo-księgowych systemu Enova
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie
  • bieżąca aktualizacja danych finansowych i księgowych.
  • weryfikacja merytoryczna i formalna faktur kosztowych
  • księgowanie faktur kosztowych w systemie Enova
  • prowadzenie ewidencji zobowiązań firmy
  • monitorowanie terminów płatności i przygotowywanie przelewów bankowych
  • weryfikacja i uzgadnianie sald z dostawcami
  • sporządzanie zestawień zobowiązań i raportowanie do przełożonych
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami w celu wyjaśniania ewentualnych niezgodności

oczekujemy

  • bardzo mile widziana znajomość systemu Enova
  • samodzielność w obsłudze zobowiązań, faktur kosztowych
  • nie wymagamy znajomości języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • gotowość do pracy z biura 4 razy w tygodniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918942400