2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane Dzisiaj o 09:36

Specjalista ds. Legalizacji Pobytu Obcokrajowców

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Specjalisty ds. Legalizacji Pobytu Obcokrajowców

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45A, Zakładowa 90/92

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • program poleceń pracowniczych

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców

  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie legalnego zatrudnienia pracy oraz pobytu pracowników tymczasowych

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe oraz rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • monitorowanie i analizowanie czasu pracy Pracowników Tymczasowych

  • weryfikacja kosztów związanych z zatrudnieniem tymczasowym

  • tworzenie prezentacji oraz raportów na potrzeby Kadry Zarządzającej

  • obsługa administracyjna pracowników, w tym odpowiedzialność za administracyjny proces zatrudnienia:

  • weryfikacja dokumentów osób nowo zatrudnionych oraz przekazanie kompletu do działu Kadr

  • administrowanie i raportowanie związane z umowami i aneksami pracowników wewnętrznych

  • wystawianie skierowań na badania lekarskie (osoby nowo zatrudnienie, a także badania okresowe i kontrolne)

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości przepisów dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemców w Polsce

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja

  • samodzielności oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie

  • dobra znajomości programów MS Office, szczególnie MS Excel

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917299028