2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Pyrzyce
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. logistyki maszyn rolniczych

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukuje Pracownika Na Stanowisko Specjalista ds. Logistyki Maszyn

Miejsce pracy: Pyrzyce (powiat zachodniopomorski)

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przyjmowanie i wydawanie maszyn i osprzętów zgodnie z procesem

  • Utrzymywanie porządku na placu maszyn

  • Utrzymywanie właściwego i trwałego oznaczenia maszyn i osprzętów pozostających na placu

  • Obsługa transportów wyjeżdżających i przyjeżdżających do oddziału

  • Weryfikacja ewentualnych uszkodzeń na maszynach / osprzętach przychodzących do oddziału

  • Weryfikacja specyfikacji dostarczanych maszyn

  • Prowadzenie magazynu maszyn w systemie

  • Raportowanie comiesięczne stanów liczników samochodów firmowych

  • Raportowanie comiesięczne stanu maszyn na placu

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • Obsługa komputera

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, zaoferujemy Ci:

  • Umowę do indywidualnego ustalenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do formy zatrudnienia

  • Świetną atmosferę pracy zbudowaną na zaangażowaniu i profesjonalizmie zespołu

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia rozwijające Twoje kompetencje

Prosimy o wysłanie CV poprzez portal OLX.

Odpowiemy tylko do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 918918250