2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Beleuroglass sp. z o.o. poszukuje osoby zaangażowanej i pełnej pasji, gotowej do podejmowania wyzwań oraz doskonalenia swoich umiejętności. Dołącz do naszego zespołu, gdzie Twoje zaangażowanie z całą pewnością zaprocentuje i da Ci ogrom satysfakcji!

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie profilami w mediach społecznościowych

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych

  • administracja stron internetowych

  • organizacja eventów i akcji promocyjnych

  • współpraca z działem sprzedaży w celu zwiększenia działań marketingowych

  • drobne prace biurowe

Nasze wymagania:

  • skuteczność we wdrażaniu własnych pomysłów i realizacji przyjętych celów

  • samodzielność i rzetelność

  • znajomość obsługi programów graficznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość narzędzi digital marketingu

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stanowisko pełne wyzwań w dynamicznym zespole

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 918512334