2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dębówka
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w autoryzowanym Salonie samochodowym KIA w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów

  • Rozliczanie transakcji

  • Obsługa samodzielnego stanowiska kasowego i dokumentów kasowych

Nasze wymagania

  • Bardzo wysokie doświadczenie w wystawianiu polis

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności handlowe

  • Skrupulatność w prowadzeniu kasy jako dodatkowy obowiązek

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o kontrakt B2B

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w jednej z czołowych marek motoryzacyjnych w Polsce

  • Pracę w systemie zmianowym po 8h (w godzinach 8-16 lub 10-18), oraz w soboty (w godzinach 9-14)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • Przejrzysty system prowizyjny uzależniony od wyników pracy

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności

  • Profesjonalne szkolenia

  • Miłą atmosferę i pracę w zespole pozytywnych ludzi

Lokalizacja

Dębówka,

Lubelskie

Lubelskie, Dębówka
ID: 918945693