2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. Wsparcia i Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy ogarniacza!

Człowieka, któremu bliskie sercu są checklisty, arkusze kalkulacyjne, oraz kontakt z klientem. Szukamy do naszego teamu analitycznej, zadaniowej osoby, która nie boi się wyzwań i nie lubi się nudzić.

Jeżeli chcesz wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenia zdobyte w back office i dodatkowo rozszerzyć je o nowe kompetencje, dołącz do Nas!

Prowadzimy szkolenia i konferencję z obrotu nieruchomościami, prowadzone przez Daniela Siwca. (danielsiwiec.pl)

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w codziennej pracy managera  i  handlowców

  • Bezpośredni kontakt z Klientami w zakresie weryfikacji płatności, terminu szkolenia, oraz innych spraw organizacyjnych (welcome call)

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych (tworzenie szablonów maili)

  • Monitorowanie płatności oraz  poprawności zamówień

  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży handlowców, raportów oraz zestawień

  • Obsługa procesów związanych z księgowością i finansami, takich jak faktury, korekty

  • Elektroniczne przetwarzanie dokumentów

  • Wprowadzanie danych do systemów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie we wsparciu sprzedaży lub obsłudze klienta (mile widziane),

  • Komunikatywność i chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • Samodzielność i zdolności analityczne,

  • Znajomość MS OFFICE (szczególnie Excel), oraz praca na arkuszach google

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Czego się możesz spodziewać podejmując współpracę z nami?

  • Stabilnej podstawy finansowej (umowa o pracę lub inna formy zatrudnienia- do ustalenia)

  • Wdrożenia oraz szkolenia które przygotuje Cię do pracy

  • Pracy w zespole, w miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatnej opieki medycznej

  • Pakietu sportowego Medicover Sport

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 902359164