2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Rent Partner sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. wynajmu mieszkań w Łodzi - praca na wakacje

Wynagrodzenie

2 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

DLACZEGO REKRUTUJEMY:

Rent Partner to firma zarządzająca najmem mieszkań. Posiadamy 200 najemców i zgrany 5-osobowy zespół, w którym szanujemy się nawzajem. Tworzymy firmę specjalistów, gdzie każdy posiada autonomię w swojej dziedzinie. Szukamy współpracownika, który przy naszym wsparciu stanie się specjalistą od wynajmu w okresie lipiec-wrzesień.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ:

Tworzymy turkusową organizację, gdzie Twoje zdanie jest zawsze brane pod uwagę. Zachęcamy Cię do kwestionowania zasad. Wszystko można poprawić i nikt nie ma monopolu na wiedzę.

Ludzie są dla nas celem, a nie środkiem do celu. Kluczowy jest dla nas szacunek w stosunku do najemców, właścicieli i nas samych.

Wspieramy się nawzajem. Rozumiemy, że mamy lepsze i gorsze dni. Wiemy, że możemy na sobie polegać, a inni mogą polegać na nas

Miejsce pracy: Łódź

Doświadczenie: nie jest wymagane (wszystkiego Cię nauczymy)

Wykształcenie:  dowolne!

Wynagrodzenie:  prowizja od każdej podpisanej umowy (średnio 2500-4000 zł brutto)

Formy zatrudnienia: umowa zlecenia/ B2B (do wyboru kandydata)

Termin rozpoczęcia pracy: od 1 lipca (szkolenie od połowy czerwca)

Zakres godzinowy: zależny od popytu na mieszkania od ½ do całego etatu

Obowiązki:

·        Prezentacja mieszkań i pokoi na wynajem właścicieli mieszkań i najemców

·        Wyjaśnianie i podpisywanie umów najmu

Wymagania:

·        gotowość do pracy w nienormowanych godzinach między 9 a 20 oraz w weekendy

·        biegła znajomość języka polskiego

·       staranność i odpowiedzialność

·        komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

·        Zdrowe relacje i pole do samodzielnego działania

·        Atrakcyjne wynagrodzenie w stosunku do ilości pracy

·        Niezbędna narzędzia pracy jak tablet.

·        Możliwość długoletniej współpracy

Typowy dzień pracy:

Do godziny 19-20 poprzedniego dnia w kalendarzu będą wpisane spotkania na dzień następny. Spotkania mogą zaczynać się o 9 a kończyć o 20 (ale nie więcej niż 40 godzin tygodniowo). Zdarzą się dni bez żadnego spotkania. W najbardziej pracochłonne dni spotkań będzie kilkanaście. Najpewniej będą dotyczyły od 3 do 7 różnych lokalizacji. Dobierzemy tak lokalizację, abyś mógł łatwo dotrzeć z jednego na drugie spotkanie w przeciągu 30 minut. Najwięcej spotkań będzie w weekendy. Będziesz odpowiedzialny za podpisanie umowy, ale jeżeli spotkania się przeciągną, to ktoś z nas pomoże Ci z umową. Szanujemy się nawzajem, dlatego razem ustalimy dni wolne od pracy czy urlopy.

Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy się lepiej na rozmowie kwalifikacyjnej. Prosimy jednak najpierw o wysłanie CV ze zdjęciem w formacie pdf i klauzulą o ochronie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918938621