2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Kutno
Dodane 15 maja 2024

Sprzątaczka - obsługa obiektu noclegowego, Kutno

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zlokalizowany w Kutnie przy ul. Łąkoszyńskiej 127 obiekt noclegowy Sami Swoi poszukuje pracownika na stanowisko sprzątaczka. Dołącz do naszego profesjonalnego zespołu. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie pokoi, korytarzy i części wspólnych;

  • dbałość o porządek na zewnątrz obiektu;

  • pomoc gościom w zakresie obsługi.

Nasze wymagania

  • obowiązkowo prawo jazdy kat. B;

  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie później o pracę,

  • motywacyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza OLX.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do nas, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 887891002