2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ochota
Ewa
Dodane 31 maja 2024

Staż w dziale księgowym - umowa zlecenie

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Będąc globalnym dostawcą usług logistycznych, Hellmann Worldwide Logistics oferuje rozwiązania na każde logistyczne wyzwanie. Naszą siłą napędową są ludzie, należący do globalnej Hellmann FAMILY, będący centrum  naszego Hellmann Promise i wszystkich decyzji, które podejmujemy. For the better. Together.

Jeśli odpowiada to twoim aspiracjom zawodowym, dołącz do nas i pomóż nam kształtować zrównoważony rozwój.

Obecnie szukamy osoby zainteresowanej stażem w dziale księgowym

Miejsce wykonywania pracy:

Warszawa Al. Krakowska 61 (do lipca praca w obecnej siedzibie Raszyn ul. Sokołowska 10)

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział księgowy w codziennych zadaniach:

  • Księgowanie dokumentów kosztowych

  • Rozliczanie na kontach rozrachunkowych

  • Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów

 Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy, sumienność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym

  • Do lipca 2024 gotowość do pracy w siedzibie firmy w Raszynie ul. Sokołowska 10 (od lipca planowana przeprowadzka do nowego biura w Warszawie Al. Krakowska 61)

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (okres kilku miesięcy z możliwością przedłużenia)

  • Możliwość nabycia doświadczenia w dziale księgowym międzynarodowej firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918888372