2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Fabryczna
Dodane 17 maja 2024

Zastępca Głównego Specjalisty ds. kadr i płac

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

RODZAJ UMOWY                                       LOKALIZACJA

Umowa o Pracę                                             Wrocław

TRYB PRACY

Stacjonarny/Hybrydowy

Do naszego Działu Kadr obsługującego naszą Spółkę szukamy Zastępcy Głównego Specjalisty ds. kadr i płac.

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW, jednym z liderów branży fintech i jednym z największych biur rachunkowych w Polsce, cieszącym się ugruntowaną pozycją na rynku.

Obowiązki:

•       współtworzenie procedur kadrowo – płacowych, kontrola nad przyjętymi procedurami,

•       współpraca z menedżerami, kierownikami w bieżącej realizacji obowiązków działu oraz w obszarze usprawnień pracy działu,

•       uaktualnianie systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz realizacji spraw kadrowych,

•       monitorowanie zmian z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

•       rozliczanie i weryfikacja poprawności naliczania wynagrodzeń, sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców, rady nadzorczej, zarządu,

•       przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

•       sporządzanie deklaracji/sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS, PPK,

•       sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji,

•       przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby wewnętrzne

•       obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik.

Wymagania:

•       wykształcenie wyższe

•       minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac w firmie zatrudniającej co najmniej 100 pracowników

•       praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i przepisów w zakresie płac oraz ubezpieczeń społecznych,

•       dobra znajomość programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel)

•       samodzielność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

•       wysokie umiejętności interpersonalne.

•       doświadczenie w pracy z programami: Symfonia R2 Płatnik,

Oferujemy:

•       długofalową, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,

•       po wdrożeniu w wykonywane obowiązki możliwość pracy hybrydowej,

•       elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7 a 9 rano),

•       budżet szkoleniowy - szkolenia branżowe z tematyki prawa pracy oraz dostęp do aktualnej literatury i portali branżowych,

•       możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,

•       dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,

•       benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna - współfinansowane przez pracodawcę,

•       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

•       bezpłatny parking, dostęp do rowerowni oraz rowerów firmowych,

•       wspólne wyjścia integracyjne

•       brak dress code’u,

•       niekorporacyjną atmosferę,

•   kawę, herbatę, wodę etc – pod dostatkiem.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918943850