2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane 17 maja 2024

Zastępca Kierownika - mechanik obsługi technicznej śmigłowców PART145

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HELIPOLAND Sp. z o.o. poszukuje wysoce zmotywowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako zastępca kierownika (docelowo kierownik) zatwierdzonej organizacji obsługi technicznej śmigłowców PART 145. Jest to wyjątkowa okazja, aby przejść kompleksowe szkolenie i rozwój w okresie od 6 miesięcy do 1 roku, przygotowując Cię do pełnienia roli lidera w zarządzaniu naszymi działaniami serwisowymi.

Obowiązki:

Nadzór i zarządzanie wszystkimi aspektami zatwierdzonej organizacji obsługi technicznej PART 145, a w tym:

Zapewnienie zgodności z wymogami regulacyjnymi, polityką firmy i praktykami branży.

Zarządzanie personelem, przydzielanie zasobów i optymalizacja pracy i logistyki.

Opracowywanie i wdrażanie procedur i systemów kontroli jakości.

Współpraca z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, dostawcami (w tym producentami śmigłowców) i bezpośrednia komunikacja klientami.

Wymagania:

Udokumentowane doświadczenie pracy w organizacji obsługi technicznej (doświadczenie lotnicze PART 145 jest bardzo cenione, ale nieobowiązkowe). Wykształcenie co najmniej inżynierskie.

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i rozwiązywania problemów.

Wysoki poziom motywacji i umiejętności poznawania przepisów prawa lotniczego, procedur producentów i najlepszych praktyk w zakresie obsługi technicznej śmigłowców.

Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Umiejętność pracy pod presją i podejmowania trafnych decyzji.

Biegła obsługa typowych aplikacji komputerowych (word, excel), systemów magazynowych i dedykowanych systemów komputerowych producentów śmigłowców.

Oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i możliwości rozwoju zawodowego.

Aby aplikować, prześlij swoje CV, w którym podkreślisz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 915886260