2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Oleśnica
  6. Budowa / remonty - Oleśnica
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnię INŻYNIERA ROBÓT - Oleśnica i okolice

Wynagrodzenie

6 850 - 14 185 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy inżyniera robót budowlanych (wsparcie głównego inżyniera). Biuro zlokalizowane jest w Ligocie Małej - 40 min od Wrocławia, 10 min od Oleśnicy i Jelcza-Laskowic.

Nie wymagamy uprawnień, zapewnimy Ci wsparcie ze strony naszego zespołu inżynierów, architektów oraz kierowników budów z bogatym doświadczeniem i wieloletnim stażem pracy.

Przykładowe obowiązki, za które będziesz odpowiedzialny:

- Pomoc i wsparcie głównego inżyniera;

- Przygotowywanie wycen na podstawie projektów;

- Nadzór nad pracami budowlanymi;

- Zamawianie materiałów budowlanych w oparcie o projekt budowlany;

- Kontrolowanie stanu materiałów budowlanych;

- Praca z programem AutoCAD i Excelem

Wymagania:

- Zaangażowanie: Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków, punktualność oraz odpowiedzialność.

- Wykształcenie wyższe: Preferowane studia z kierunku budownictwo lub pokrewnych; albo praktyczne obycie w branży

- Znajomość przepisów: Doskonała znajomość przepisów budowlanych.

- Komunikatywność: Zdolność komunikacji w języku polskim w stopniu umożliwiającym kontakt z zespołem.

- Lokalizacja i Godziny Pracy: Praca od poniedziałku do piątku w naszym biurze w Ligocie Małej k. Oleśnicy, sporadyczne wizyty na budowach.

Warunki pracy:

- Godziny Pracy: Praca w systemie od poniedziałku do piątku.

- Budownictwo: drogowe, przemysłowe, rodzinne

- Wynagrodzenie: 5 000 – 10 000 zł na rękę przy umowie o pracę na pełny etat (zależne od doświadczenia, wykształcenia oraz końcowego zakresu obowiązków)

- Wsparcie: Możesz liczyć na pomoc i wsparcie w pracy naszego zespołu inżynierów i kierowników budów.

Jesteśmy renomowaną firmą transportowo-budowlaną. Zyskująca zaufanie klientów dzięki solidności, profesjonalizmowi i szerokiemu doświadczeniu. Mamy flotę liczącą kilkaset jednostek sprzętu budowlanego, a dywersyfikacja naszej działalności gwarantuje pracownikom stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania, zadzwoń do nas.

Weź udział w pozostałych rekrutacjach:

- Mechanik samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn budowlanych

- Kierownik warsztatu

- Spawacz

- Monter konstrukcji stalowych

- Pracownik ogólnobudowlany

- Wykończeniowiec

- Operator spycharki

- Kierowca ciągnika/ traktorzysta

- Operator koparki

- Pracownik zakładu przeróbczego

- Operator pogłębiarki (refulera)

- Kierowca auta ciężarowego (kat. C+E)

- Inżynier

- Kierownik budowy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 918741599