2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię Kierownika Robót, prawo jazdy kat B - Wrocław

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dzień dobry.

Szukam współpracownika do mojej firmy budowlanej, konkretnie Kierownika Robót. Zajmujemy się głównie montażem systemów wentylowanych firmy Renoplast na tarasach i balkonach, tworzymy projekty, wykonujemy kompleksowe remonty, budujemy od zera…

Potrzebuję osoby lojalnej, bez nałogów, najlepiej mającej doświadczenie w zakresie robót ogólno -budowlanych oraz w kontaktach z ludźmi. Oferuję również pomoc, stopniowe wdrożenie oraz szkolenia, najważniejsze abyś miał zacięcie budowlańca a także chęci do pracy. Firma działa na terenie Wrocławia i okolic.

Bardzo mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Zatrudnienie w wymiarze; Pełny etat lub umowa B2B

Zakres obowiązków;

- ustalanie planu robót realizowanych przez ekipę budowlaną, a następnie kontrolowanie i ocenianie sposobu ich wykonywania

- dbałość o przestrzeganie kluczowych zasad bezpieczeństwa na budowie

- zarządzanie materiałami – dostarczenie materiałów -  pełnienie nadzoru nad zakupami materiałów

- dbałość o dotrzymywanie terminów ujętych w umowie

- utrzymywanie jak najwyższej wydajności pracy - motywowanie zespołu…

- przygotowanie lub wypożyczenie maszyn budowlanych i sprzętu

- zabezpieczenie terenu budowy

- jednodniowe wyjazdy na szkolenia pracowników do Żywca lub na terenie Dolnego Śląska

- optymalizowanie i zarządzanie zasobami i kosztami firmy, w tym kontrolowanie comiesięcznych rozliczeń

- reprezentowanie przedsiębiorstwa w kontaktach zewnętrznych

- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i pozytywny wizerunek firmy

Telefon kontaktowy:   57*******00

Z poważaniem.

Przemysław Duszyński

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919008336