2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żywiec
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię Mechaników sam. ciężarowych/osobowych

Wynagrodzenie

9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma w Żywcu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów ciężarowych/osobowych

Twoje główne zadania:

·         Umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów

·         Wykonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych

·         Diagnostyka komputerowa

·         Serwis i konserwacja pojazdów

·         Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych

·         Kompleksowa naprawa różnych marek samochodów

Czego oczekujemy:

·         Doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika samochodowego

·         Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

·         Odpowiedzialność za powierzone zadania

·         Dyspozycyjność

·         Prawo jazdy (kat. B)

Co z nami zyskasz:

·         Stabilne zatrudnienie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

W razie zainteresowania proszę o kontakt: 0 0 4 8 6 0 9 0 1 0 1 0 2

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 814764407