2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Warmińsko-mazurskie
  6. Hostessa, host - Elbląg
Dodane 31 maja 2024

Animatorka dla dzieci - hostessa. Praca przy evencie w sklepie.

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Lubisz dzieci i potrafisz świetnie się z nimi bawić? Poszukujemy osoby pełnoletniej, pogodnej i uśmiechniętej do animacji podczas eventu w sklepie dziecięcym MOKIDA w ELBLĄGU.

Termin realizacji zlecenia: 25.05.2024 (sobota)

  • Praca w godzinach: 10:30 – 19:00

  • Miejsce: Sklep MOKIDA dla Dzieci w Elblągu, Park Handlowy ul. Królewiecka 215

Zakres obowiązków:

  • Animacje dla dzieci

  • Nadzorowanie zabaw i kącika plastycznego

  • Aktywne zapraszanie do wzięcia udziału w wydarzeniu

  • Zachęcanie do zapoznania się z promocjami i rabatami w sklepie

Poszukujemy osób które są:

  • Pełnoletnie

  • Komunikatywne, uśmiechnięte i miłe

  • Lubią towarzystwo i zabawy z dziećmi

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Stawka: 30 zł brutto za godzinę (dla uczniów/studentów brutto=netto)

  • Na miejscu zapoznamy Cię z obowiązkami

  • Otrzymasz od nas koszulkę firmową

Serdecznie zapraszamy! Wyślij do nas swoje zgłoszenie najlepiej ze zdjęciem. Twoje CV również będzie mile widziane.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 918917556