2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Zamość
Dodane 16 maja 2024

Asystent projektanta/Projektant branży elektrycznej

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• tworzenie opisów, schematów i rysunków dokumentacji projektowej

• wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych, przy zachowaniu przyjętych  terminów

• weryfikacja dokumentacji kontraktowej

• terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu

• wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności,

• Projektant - koordynowanie projektów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie,

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Projektant - Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektrycznej i elektroenergetycznej.

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania,

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • Udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule „Zaprojektuj – Wybuduj”,

  • Wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Spotkania integracyjne,

  • Opieka medyczna PZU Zdrowie finansowana przez Pracodawcę,

  • W ramach pracy oferujemy odbycie praktyki zawodowej koniecznej do starania się o projektowe uprawnienia budowlane.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 918688069