2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Wielkopolskie
  6. Copywriting - Poznań
  7. Copywriting - Stare Miasto
Piotr
Dodane 31 maja 2024

Copywriter - Komunikacja mailowa B2B - hotLead.pl

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Masz lekkość w przelewaniu myśli na papier? Lubisz zabawę słowem, masz otwartą głowę, chcesz wyspecjalizować się w pisaniu i redagowaniu tekstów dla biznesu? Masz wrażenie, że doskonale rozumiesz ludzi i mechanizmy, które kierują ich decyzjami?

Witaj w klubie! Takich osób szukamy do naszego Dream Team’u. hotLead.pl to agencja, której zadaniem jest pozyskiwanie potencjalnych klientów, generowanie leadów sprzedażowych oraz wsparcie w procesach związanych z outsourcingiem sprzedaży. Pomagamy firmom rozwijać się w oparciu o sprawdzone metody lead generation.

Twoje zadania:

  • Pisanie tekstów komunikacji (mailowej i telefonicznej) do kampanii generowania leadów B2B.

  • Pisanie tekstów na bloga firmowego.

  • Rozwój content marketingu na firmowych social media.

  • Tworzenie i rozwój najlepszych praktyk w komunikacji biznesowej.

  • Psss … Spokojnie, nie wymagamy kontaktu z klientami.

Wymagane:

  • Poparte doświadczeniem oraz przykładami umiejętności pisania, szczególnie komunikacji kierowanej do biznesu (język korzyści, obiekcji, perswazja). Znajomość zasad komunikacji biznesowej.

  • Łatwość w analizie i rozumieniu oferty klienta biznesowego oraz umiejętność w przełożeniu jej na język zachęcający do kontaktu (szczególnie przez osoby, które nie miały z nią styczności).

  • Znajomość narzędzi internetowych np. dokumenty i środowisko Google.

  • Aktywny wkład merytoryczny pod kątem komunikacji sprzedażowej, rozwój działu, propozycje rozwiązań.

Przykładowy dzień pracy:

  • Omawiasz aktualne projekty i podsumowujesz zadania z zespołem. We własnym zakresie ustalasz priorytety.

  • Na podstawie zebranych przez zespół informacji (np. brief z klientem) masz do napisania scenariusz komunikacji mailowej, w którym chcesz przekonać do kontaktu potencjalnych klientów firmy oferującej unikatowe szkolenia biznesowe. Gotową propozycję wysyłasz osobie, który prowadzi projekt z klientem.

  • Wprowadzasz nadesłane zmiany.

  • Nadajesz ostateczny szlif tekstowi na firmowego bloga.

  • Końcówkę dnia przeznaczasz na rozwój np. znalezienie ciekawych inspiracji, które pod rozwagę i dyskusję wrzucasz na firmowy chat.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Aktywne wsparcie doświadczonego team’u, najlepszej w Polsce agencji generowania leadów.

  • Możliwość pracy zdalnej w 100%.

  • Dostęp do kursów, szkoleń oraz najlepszych inspiracji.

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, wyślij aplikację, w której:

  • opisz swoje aktualne doświadczenie w pracy nad tekstami biznesowymi

  • załącz kilka przykładów, linków, w dowolnej formie pochwal się swoimi najlepszymi tekstami

Do usłyszenia. Zespół hotLead.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 682871224