2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 17 maja 2024

Doradca klienta/Konsultant telefoniczny znajomość JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca: Konsultant telefoniczny/ doradca klienta ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko konsultanta telefonicznego , który będzie odpowiedzialny za świadczenie wysokiej jakości obsługi klienta naszej międzynarodowej klienteli niemieckojęzycznej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie

  • udzielanie wsparcia klientom, odpowiadanie na zapytania drogą telefoniczną,

  • rozwiązywanie problemów i monitorowanie satysfakcji klientów.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • Dbałość o detale oraz orientacja na klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze organizacyjnej firmy

  • Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalne szkolenia

Jeśli posiadasz wymagane kwalifikacje oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV . Czekamy na Ciebie :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918882000