2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olkusz
Dodane 16 maja 2024

Doradca klienta — Projektant /Projektantka mebli kuchennych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma VIGO MEBLE oferuje swoim Klientom wszelkiego rodzaju meble na wymiar, które łączą w sobie tak istotne cechy, jak funkcjonalność, niepowtarzalność i nowatorstwo, które składają się na końcowy efekt w postaci prestiżowego wnętrza. Poszukujemy osób do pracy w salonie firmowym w OLKUSZU.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa bezpośrednia klientów w salonie, zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

  • Doradztwo w aranżacji, dobór produktów i materiałów.

  • Opracowanie projektów aranżacji wnętrz kuchennych i innych pomieszczeń.

  • Wykonywanie aranżacji wnętrz we współpracy z klientem w zakresie zabudów meblowych.

  • Realizacja własnych pomysłów w pracach projektowych.

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedaży od pozyskania nowego klienta po finalizowanie umów.

  • Realizacja planów sprzedażowych wraz z raportowaniem.

    WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane wykształcenie związane z projektowaniem wnętrz.

  • Mile widziane znajomości programu do projektowania.

  • Poczucia estetyki oraz znajomości aktualnych trendów w designie.

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

  • Dobra  znajomość MS Office (w szczególności Excel).

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej.

  • Umiejętność kreowania wizerunku biznesowego własnego oraz firmy.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z social mediami.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + prowizje od zrealizowanych projektów + premię za obrót)

  • Świetną atmosferę pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestnictwie w ciekawych projektach

BENEFITY

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Paczki świąteczne

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 758635569