2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Podkarpackie
  6. Hostessa, host - Rzeszów
Dodane 31 maja 2024

Host/Hostessa/ Promotor/Promotorka

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Pracuj jako Host/Hostessa/Promotor/Promotorka dla naszego Klienta Lidera branży tytoniowej dla Philip Morris w segmencie klasycznych wyrobów tytoniowych.

Obowiązki:

Rozmowa z klientami sklepów detalicznych

Prezentacja oferty zgodnie z wytycznymi

Budowanie świadomości marki

Nawiązywanie relacji

  • Dyspozycyjność: minimum 80-160 godzin w miesiącu (praca od poniedziałku do soboty)

  • Przebojowość, entuzjazm, otwartość i gotowość na nowe wyzwania.

  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji i rozmów z różnymi osobami

Stawka: 29 brutto/h

Premie: do 800 brutto

Godziny pracy: 8:00 -23:00 w zależności od Twojej dyspozycyjności / pracujemy 6-8h dziennie/ Dni pracy: od poniedziałku do soboty

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918903514