2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Miedniewice
Dodane 29 maja 2024

Hydraulik - monter instalacji sanitarnych i grzewczych wewn i zewn

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miedniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

• Prace przy wykonywaniu odwiertów pionowych pod pompy ciepła,

• Montaż instalacji ogrzewania podłogowego,

• Montaż grzejników,

• Montaż powietrznych i gruntowych pomp ciepła,

• Częściowo praca w delegacjach od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

• Zmysł techniczny,

• Sumienność i dokładność,

• Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,

• Podstawowa znajomość instalacji hydraulicznych,

• Prawo jazdy B, mile widziane B+E lub C+E,

• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Stabilne wieloletnie zatrudnienie,

• Przyjazna atmosfera pracy,

• Motywacyjny system wynagrodzeń bez górnego limitu,

• Praca w zespole z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie pomp ciepła,

• Szkolenia branżowe.

Opis firmy:

Od dwudziestu kilku lat zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem pomp ciepła na terenie całej Polski.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, oraz na zadowolenie klienta.

Lokalizacja

Miedniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Miedniewice
ID: 918596248