2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kalisz
Dodane 17 maja 2024

Hydraulik - praca za granicą

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma WorldBud'all poszukuje doświadczonych hydraulików do pracy za granicą. Jeśli jesteś specjalistą w swoim fachu i chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Hydraulik

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika

  • Znajomość systemów wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i sanitarnych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Uprawnienia hydrauliczne będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Montaż i naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i sanitarnych

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji instalacji

  • Wykonywanie prac zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz standardów pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz kierownictwem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jak aplikować:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 918883723