2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Gdańsk
  6. Badania i rozwój - Osowa
Dodane 29 maja 2024

Inspektor badań nieniszczących z VT2

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie badań nieniszczących i pomiarów

·         Praca w branży stoczniowej, 8h dziennie (7:00-15:00)

·         Odbiór jakościowy konstrukcji stalowych

·         Przygotowanie do wykonania badania pod względem BHP i technicznym (kalibracja, sprawdzenie sprzętu)

·         Tworzenie zapisów z badań i rysunków

·         Wykonanie raportu z badań

·         Komunikacja z kierownikiem zespołu i klientem.

Oczekiwania:

·         Aktualny certyfikat VT2 – warunek konieczny

·         Doświadczenie min. 1 rok przy badaniach nieniszczących

·         Warunki zdrowotne do uzyskania dopuszczenia do pracy na wysokości powyżej 3 m

·         Język angielski na poziomie A2

·         Wiedza z zakresu badań nieniszczących, znajomość procedur i norm jakościowych

·         Aktywne prawo jazdy kat. B

·         Obsługa programów i aplikacji biurowych

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego

·         Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         Odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

Oferujemy:

·         Umowę o pracę.

·         Realny wpływ na wyznaczanie kierunku rozwoju spółki.

·         Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

·         Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w innowacyjnych projektach.

·         Niezbędne narzędzia do pracy.

·         Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego współfinansowanego przez pracodawcę.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 918921083