2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piaseczno
Dodane 16 maja 2024

Junior WordPress / e-commerce Developer

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VAPE - POINT poszukuje pracowników lub współpracowników posiadających wiedze i umiejętności z zakresu:

  • Technologii e-commerce: Shoper, PrestaShop, Shopify, WooCommerce

  • Technologii web: WordPress (Elementor, WPbakery)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie treści front- i backendowej sklepów internetowych oraz stron www w oparciu o layouty graficzne przygotowane w programie Figma

  • aktualizacja, modernizacja i optymalizacja witryn internetowych,

  • integracja oprogramowania dodatkowego ze stronami i sklepami: Base Linker, Get Response, Freshmail, HotJar, narzędzia analityczne Google (GA4, SC, GTM)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w konfigurowaniu i implementacji systemów e-commerce opartych na: WordPress (WooCommerce, PrestaShop) oraz systemów SaaS (Shoper, Shopify)

  • doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych opartych na HTML/CSS/JS,

  • umiejętność praktycznego stosowania technik RWD

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B2

  • odstawowa umiejętność obsługi zagadnień związanych z hostingiem (obsługa serwera, domeny, dysków FTP)

  • Mile widziane podstawowa znajomość zagadnień SEO,

  • Doświadczenie w integracjach API

  • podstawowa umiejętność pracy z frameworkami PHP,

  • znajomość baz danych MySQL,

  • podstawowa znajomość JavaScript i jQuery,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych, znajomość środowisk Figma, Adobe

  • Umiejętność tworzenia grafiki na potrzeby stron www

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia kursy i szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • elastyczne godziny pracy

  • dostosowanie stanowiska pracy

  • Zniżki pracownicze

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918763642