2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 16 maja 2024

Kierowca/Wsparcie Technicze

Wynagrodzenie

23 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

FLEX RENT SP. Z O.O.

Kogo szukamy?

Kierowca/Wsparcie Techniczne

Miejsce pracy: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Twoje zadania:

  • Przygotowanie samochodów do wynajmu (mycie zewnątrz i wewnątrz, kontrola stanu technicznego, sprawdzenie wyposażenia itp.),

  • Transfer samochodów pomiędzy oddziałami,

  • Transport samochodów na myjnię oraz stację paliw,

  • Wydanie i odbiór samochodów,

  • Transport pojazdów do/z serwisów ,

  • Bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów

  • Utrzymanie wysokich standardów pracy, zgodnie z wartościami etycznymi i procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna dotycząca samochodów,

  • Uczciwość, rzetelność, sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (stawka godzinowa) + dodatki finansowe za reliazcję celów,

  • Dzielenie się wiedzą, brak nudy i nieustanne szukanie nowych rozwiązań!

  • Spora dawka wiedzy z branży motoryzacyjnej, którą wykorzystasz w praktyce,

  • Niesamowita atmosfera i ludzie – Wszyscy jesteśmy po imieniu i lubimy się! Razem tworzymy zgrany zespół, każde zadania wykonujemy szybciej i sprawniej dzięki wzajemnemu wsparciu,

  • Elastyczny grafik,

  • Szkolenie wprowadzające i narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.

Aplikuj do nas, nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia, lecz pasji i chęci do rozwoju!

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 868906568