2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

Kierownik Działu Kadr

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FAMOR S.A. jest wiodącą firmą w zakresie rozwiązań dotyczących oświetlenia przemysłowego i okrętowego oraz aparatury rozdzielczej i sygnalizacyjnej.

Aktualnie poszukujemy do naszego Zakładu z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kaszubska 25 kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU KADR

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa kadrowa pracowników w tym sporządzanie i administrowanie dokumentacją związaną z przebiegiem zatrudnienia pracowników (umowy, aneksy, wypowiedzenia, zaświadczenia)

- ewidencja absencji pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie)

- współtworzenie i redagowanie regulaminów oraz innych wewnętrznych aktów normatywnych

- obsługa i organizacja posiedzeń Rady Nadzorczej i Zarządu Spółki

- sporządzanie sprawozdań GUS, deklaracji PFRON, obsługa PPK

- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji

- nadzór nad prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe

- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

- znajomość obsługi programu kadrowo - płacowego R2 Płatnik

- umiejętność dobrej organizacji pracy

- dokładność i skrupulatność

 Oferujemy:

 - zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę

- pracę w rozwijającej się firmie z branży elektrotechnicznej

- wynagrodzenie do negocjacji

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918912888