2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Kostuchna
Dodane 17 maja 2024

Koordynator floty samochodowej \ Руководитель автопарка и сервиса

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej zarządzaniem floty samochodów w województwie Śląskim

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa aut floty

  • obsługa zdań i wydań pojazdów dla użytkowników pojazdów

    bieżącą współpraca i wymiana informacji z zarządem firmy w zakresie dostępności floty

  • wydawanie i odbiór pojazdów użytkownikom

  • przygotowywanie i ewidencja protokołów zdawczo-odbiorczych oraz kontrola powierzonego wyposażenia pojazdów

  • inne prace administracyjne związane z flotą

  • tworzenie dokumentacji, analiz oraz raportów dotyczących stanu floty awarie, serwisy okresowe, efektywność, koszty - pozyskiwanie nowych kierowców

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy

  • mile widziana wiedza dot. mechaniki samochodowej ( nie jest to warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego/ukraińskiego min. na poziomie komunikatywnym

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • indywidualne wdrożenie do pracy na stanowisku

  • pomoc w pierwszych tygodniach pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu - po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu umowy o pracę bądź B2B

Функционал и обязаности:

1) Ведение учета автомобильного транспорта, находящегося на балансе компании, оценка его состояния

2) Обеспечение содержания и эксплуатации авто в технически исправном состоянии, контроль сроков и организация технических осмотров, страхования, сервисного обслуживания и ремонта автотранспорта

3) Ведение графика технического обслуживания и ремонта автотранспорта

4) Выдача/замена автомобиля водителям

5) Обеспечение технической поддержки водителей и контроль соблюдения ими правил технической эксплуатации автомобилей

6) Организация хранения вторых экземпляров ключей, запасных частей, резины (по сезону) автопарка

7) Заключение договоров с автосервисами на техническое обслуживание и ремонт автотранспорта, и контроль выполнения ими работ

8) Разработка и внедрение системы управления автопарком и стратегии его развития

9) Анализ статей затрат и поиск решений по их оптимизации

10) Готовить предложения руководству компании по замене (продаже, списанию, покупке, лизингу) автотранспортных средств, лично участвовать в их подборе, приобретении и оформлении.

Разработка и внедрение индивидуальной системы управления автопарком и стратегии его дальнейшего развития.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Kostuchna
ID: 918987827