2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Tłokinia Kościelna
Dodane 30 maja 2024

Księgowy/Księgowa - Księgi Handlowe

Lokalizacja

Tłokinia Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro Rachunkowe LEXAN SP. z o.o. w Tłokinii Kościelnej (7 km od Kalisza) poszukuje kandydata na stanowisko: Księgowy/Księgowa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych klientów biura

  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych CIT,PIT,VAT

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • prace związane z zamknięciem miesiąca (analiza należności, zobowiązań, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)

  • bezpośredni kontakt z Klientami biura

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w obszarze ksiąg rachunkowych

  • znajomości zagadnień i przepisów z zakresu prawa podatkowego bilansowego

  • samodzielności, umiejętności komunikacyjnej, współpracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielne stanowisko, z możliwościami rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość wynagrodzenia zależna jest od doświadczenie i samodzielności pracownika)

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzania moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji"

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych jest: Biuro Rachunkowe LEXAN SP. Z O.O. ul. Kościelna 43 62-860 Tłokinia Kościelna. Celem przetwarzania dobrowolnie podanych danych w sposób niezautomatyzowany jest przeprowadzenie rekrutacji, a odbiorcami danych będą uprawnione przez administratora osoby przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji lub kolejnych rekrutacji za Państwa zgodą. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetworzenia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu lub skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Tłokinia Kościelna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tłokinia Kościelna
ID: 655813687