2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Września
Dodane 17 maja 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR For Business, spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Lokalizacje:

  • Poznań

  • Leszno

  • Kalisz

  • Konin

Dni i godziny pracy: poniedziałek - niedziela na zmianach 12h

Zakres obowiązków: kontrola osób i pojazdów wchodzących/wjeżdżających na teren obiektu oraz opuszczających obiekt, ochrona mienia, obchody obiektu, raportowanie, prowadzenie książki służby

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • profesjonalne przeszkolenie

  • umowę o pracę/ umowa zlecenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca

  • pełne umundurowanie

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (wymóg konieczny)

  • pozwolenie na broń

  • dyspozycyjność do pracy w podanych dniach i godzinach, również w weekendy i porze nocnej

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, biurowych lub logistycznych

  • kultura osobista i opanowanie

  • spostrzegawczość i podzielna uwaga

  • dobra sprawność fizyczna

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 918856702