2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Bogdanowo
Dodane 30 maja 2024

Magazynier/ka - Pakowacz/ka

Lokalizacja

Bogdanowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agroczak to polska firma, która w swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie dla rolnictwa. W jej asortymencie znajdują się m. in.: części do ciągników i maszyn rolniczych, hydraulika siłowa, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, filtry, oleje, akumulatory, a także zbiorniki do magazynowania i dystrybucji płynów marki SWIMER oraz SIBUSO.

Do siedziby naszej filii w Bogdanowie poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier/ka - Pakowacz/ka

Twój zakres zadań:

·        przyjmowanie towarów i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem

·        pakowanie towarów zgodnie z ustalonymi procedurami i standardami

·        oznaczanie i etykietowanie paczek zgodnie w wymaganiami

·        przygotowywanie dokumentów zawierających informacje o paczkach, takie jak rodzaj towaru, ilość, waga, itp.

·        wprowadzanie danych do systemów komputerowych w celu śledzenia towarów

·        przygotowywanie paczek i towarów do wysyłki

·        monitorowanie poziomu zapasów i zgłaszanie ewentualnych niedoborów

·        organizowanie utrzymanie porządku w magazynie

Nasze oczekiwania:

·        umiejętność pakowania i sortowania towarów

·        znajomość podstawowych zasad bezpiecznej pracy w magazynie

·        umiejętność pracy zespołowej

·        samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

·        dokładność i skrupulatność pracy

·        sprawność fizyczna

·        komunikatywność

W przypadku braku doświadczenia, oczkujemy, że kandydat będzie chętny do nauki i dostosowania się do wymagań stanowiska.

Oferujemy:

·        praca pn-pt w godz. 8-16

·        praca w energicznym zespole

·        możliwość rozwoju

·        praca w filii firmy - Bogdanowo

Lokalizacja

Bogdanowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bogdanowo
ID: 918725758