2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Koszalin
Dodane 17 maja 2024

Magazynier - Kierowca

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hurtownia instalacyjno-sanitarna.

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę jako magazynier + kierowca

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • rzetelność, punktualność, cierpliwość, uczciwość

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów

Obowiązki:

  • obsługa klienta na magazynie - konfekcja towaru

  • rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn

  • bieżące zgłaszanie przełożonemu niezgodności i rozbieżności w dostawach lub wydaniach magazynowych

  • udział w inwentaryzacjach

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • przywożenie towaru z okolic oraz dowożenie towaru do klientów

  • zawożenie towaru do klientów (firm)

  • rozliczanie dokumentów magazynowych

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy - Koszalin.

Proszę o przesłanie CV przez OLX tel. kontaktowy 60*****79

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

  • premie uznaniowe,

  • możliwość rozwoju

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie I-zmianowym (7:00 – 15:00)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 659946798