2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Raszyn
Dodane 17 maja 2024

Magazynier, kompletacja zamówień

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Goldenberry Group sp. z o.o. – niekwestionowany leader w branży, agencja reklamowa z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie dostawy i obsługi produktów promocyjnych poszukuje pracownika do wzmocnienia Zespołu na magazynie.

Zadania:

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki i kompletowanie zamówień

  • Przygotowywanie opakowań do pakowania

  • Przekazywanie przesyłek firmom wysyłkowym

  • Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów

  • Kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym

  • Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu

Wymagania:

  • Odpowiedzialności, rzetelności i sumienności

  • Zaangażowania w pracy

  • Chęci do nauki i szukania rozwiązań

  • Umiejętności racy w zespole, a jednocześnie – samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Komfortowe warunki i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole

  • Duże możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz dalszego rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 918866102