2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bielany Wrocławskie
Dodane 16 maja 2024

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GARDINIA Sp. z o.o. wiodący producent i dystrybutor artykułów dekoracji okien i zabezpieczeń przeciwsłonecznych na rynku polskim i europejskim poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek, rozładunek, kontrola i przyjęcie dostaw,

  • Obsługa skanera,

  • Uzupełnienia towarów w lokalizacjach,

  • Obsługa wózków widłowych,

  • Realizowanie zleceń zgodnie z ustalonymi procedurami,

  • Przygotowanie palet oraz paczek spedycyjnych i eksportowych.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia UDT,

  • Doświadczenie w pracy w magazynie,

  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, rzetelność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,

  • Praca jednozmianowa w godzinach 6-14,

  • Po okresie próbnym pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia,

  • Pełne wdrożenie w struktury firmy,

  • Doskonalenie umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 878605271