2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Podlaskie
  6. Manager restauracji - Białystok
  7. Manager restauracji - Centrum
Dodane 02 maja 2024

Manager/Kierownik Restauracji Białystok

Wynagrodzenie

7 200 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Wspaniale, że czytasz to ogłoszenie. Masz wyjątkową szansę na ciekawą, wartościową i prestiżową pracę, w młodej, dynamicznej firmie, gdzie pieniądze są na czas, zadania przejrzyste, a możliwości rozwoju nieograniczone.

Inspiration sp. z o.o. to lokalna firma, która w ciągu kilku ostatnich lat otworzyła 6 Topowych Restauracji w kilku różnych miastach, a zatrudnienie w 2024r. przekroczyło 60 osób.

Wierzymy, że sukces lub porażka, zależy od tego, z kim współpracujesz, dlatego też poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko: Kierownik Restauracji

Gdyż stale rozwijamy naszą firmę i poszukujemy ludzi, którzy chcieliby robić to razem z Nami!

Profil Restauracji: kuchnia Włoska

Miejsce pracy: Białystok

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.marcinpruszynski.pl/rekrutacja/

Twoim obowiązkiem będzie:

Tworzenie tego miejsca i dbanie, aby działało doskonale, a atmosfera w nim przyciągała wyjątkowych gości i wspaniałych pracowników.

A do codziennych zadań należało będzie:

- dobieranie współpracowników i tworzenie grafików,

- dbanie o codzienne funkcjonowanie restauracji w oparciu o standardy firmowe,

- kontakty z dostawcami, kontrahentami i nadzór nad obrotem towaru,

- prowadzenie wewnętrznych rozliczeń finansowych,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

- dbanie o wewnętrzną atmosferę w restauracji i zespole,

- tworzenie i motywowanie zespołu na zasadach TeamPlayingu.

Mamy też swoje wymagania. Praca, to prawie jak małżeństwo (chociaż tu akurat można więcej zyskać). Abyśmy do siebie pasowali, musisz posiadać:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (jeśli nie zarządzałeś ludźmi, lub nigdy nie pracowałeś w GASTRO, to niestety nie jest oferta dla Ciebie),

- wysoką kulturę osobistą,

- pozytywne nastawienie,

- umiejętność przyjmowania feedbacku (który błędnie bywa nazywany krytyką),

- odpowiedzialność,

- dobrą organizację pracy,

- umiejętność delegowania zadań,

- umiejętność organizacji pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów,

-umiejętność pracy pod presją czasu,

- prawo jazdy kat. B,

- dobrą znajomość MS Office (głównie Excel),

- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i realizacji planów.

Zapewniamy:

- umowę o pracę, lub inne preferencyjne formy zatrudnienia,

- konkretne obowiązki i przejrzyste zasady,

- przejrzysty system premiowania uzależniony od wyników,

- szkolenia i możliwości rozwoju,

- współpracę na lata,

- możliwość korzystania z auta firmowego i zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Jeśli szukasz pracy, lub twoje obecne zatrudnienie powoduje, że doczytałeś to ogłoszenie do końca, to doskonały znak, abyś uczynił krok na przód i przesłał zgłoszenie.

Zgłoszenie wyślij za pomocą formularza OLX lub poprzez wyżej podany link. Do CV dołącz prosty list motywacyjny, w kilku zdaniach mówiący, dlaczego powinnyśmy wybrać Ciebie. Uwaga: Szanujemy twój i nasz czas, dlatego zgłoszenia bez wspomnianego "listu” nie będą brane pod uwagę.

Stwórzmy razem coś wielkiego!

Wierzymy, że będzie to wspaniała współpraca na długie lata!

Do zobaczenia na rozmowie!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 894672755