2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gorlice
Dodane 17 maja 2024

Manager sieci sklepów z e-papierosami

Wynagrodzenie

6 500 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

CHM GROUP, właściciel sieci sklepów z e-papierosami Chmurzymy.eu Vape Shop poszukuje osoby na stanowisko Managera Sieci Sklepów.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i kompleksowe nadzorowanie pracy sklepów

  • rozwiązywanie zaistniałych problemów

  • bieżący kontakt z pracownikami

  • rekrutowanie nowych pracowników

  • regularne wizyty na sklepach (woj. małopolskie i podkarpackie)

  • koordynowanie otwarć nowych punktów

  • opracowywanie grafików pracy na sklepach

  • szkolenie nowych pracowników

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu pracownikami

  • wysokiej komunikatywności i umiejętności pracy w młodym zespole

  • wymagamy znajomości tematyki e-papierosów

  • prawo jazdy kat. B.

  • bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet Office)

  • dyspozycyjności i zaangażowania

  • odpowiedzialności i stanowczości

  • kreatywnego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stałą i ciekawą pracę w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

  • zapewniamy samochód służbowy, telefon

  • praca w centrali w Gorlicach oraz "w trasie" (teren woj. małopolskiego i podkarpackiego)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • zapewniamy szkolenie wdrażające do pracy

CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać poprzez OLX.

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 918870468