2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kokoszki
Pekabex
Dodane 31 maja 2024

Mechanik/Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech.  Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Obecnie do działu Utrzymania Ruchu naszej najnowocześniejszej fabryki poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności urządzeń mechanicznych na terenie przedsiębiorstwa.

  • Przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń.

  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

  • Praca zmianowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.

  • Sumienność, dokładność.

  • Zorientowanie na cel.

  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Mile widzine:

  • Uprawnienia spawalnicze.

  • Uprawnienia na wózki widłowe i podnośniki.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;

  • Pracę w zespole profesjonalistów;

  • Karta Multisport;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie nauki;

  • 50*********2000 za rekomendację pracownika;

  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;

  • Świeże owoce;

  • Wsparcie z ZFŚS;

  • Nauka języków obcych;

  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych);

  • Szkolenia techniczne;

  • Udział w targach i konferencjach branżowych;

  • Konkursy dla pracowników;

  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 918849441