2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Stare Miasto
Bartek
Dodane 31 maja 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu (tłoczniki)

Wynagrodzenie

10 000 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych

Szukamy osoby na stanowisko

dolnośląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji tłoczników postępowych oraz transferowych

  • obsługa maszyn i narzędzi : szlifierka, tokarka, wiertarka kolumnowa

  • wykonywanie inspekcji pomiarowych, kontrolnych, rejestracja prewencji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy o podobnym  charakterze, minimum 2 lata przy pracy przy tłocznikach postępowych oraz transferowych

  • umiejętność diagnozy usterek, dobór metod naprawy

  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22, poniedziałek-piątek)

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie w spawaniu TIG

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe: 10 000 PLN brutto, umowa o pracę

  • dodatkowe, comiesięczne premie - ok 1500 PLN brutto w zależności od realizacji celu

  • premia roczna

  • premia świąteczna

  • ciekawy charakter pracy z dużą samodzielnością

  • pakiet benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 918908752