2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Łódź
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Menager Muzeum Łódź - Centrum

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

INTERAKTYWNE MUZEUM W CENTRUM ŁODZI POSZUKUJE MENAGERA :

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań rozwijających markę

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • nawiązywanie kontaktów z placówkami oświatowymi, partnerami biznesowymi

  • prowadzenie działań marketingowych, social mediów

  • raportowanie, prowadzenie dokumentacji, rozliczania miesięczne

  • obsługa, oprowadzanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • zamówienia, utrzymaniem ekspozycji, dbanie o czystość,

  • reprezentowanie Muzeum na spotkaniach, targach itp.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, partnerami biznesowymi

  • dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność i sumienność

  • prawo jazdy kat. B

  • język angielski na poziomie min, komunikatywnym

  • Nie musisz mieć doświadczenia na tym stanowisku, szukamy ludzi kreatywnych i chętnych do działania :)

    Mile widziane:

  • znajomość marketingu digitalowego (Google Ads, Fb Ads, TikTok)

  • doświadczenie na podobnych stanowiskach

  • status studenta

  • Współpraca B2B

  • Świetnie jakbyś posiadał/a zdolności manualne/techniczne - nie boisz się dokręcić śrubki czy podłączyć lampy :)

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + premie od wyników sprzedażowych + premie uznaniowe

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole

  • możliwość dalszego rozwoju

  • samodzielność i przestrzeń na działania kreatywne

O nas

Muzeum Światła to Łódzki startup działający od 2021 roku. Jesteśmy przestrzenią edukacyjno-rozrywkową, w której nasi goście bawią się poprzez obcowanie z efektami świetlnymi. W raz z rozwojem naszej firmy poszukujemy managera, który gotów jest zarządzać obiektem i rozwijać markę Muzeum Światła.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 840536017