2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Starogard Gdański
Dodane 17 maja 2024

Młodszy Doradca Klienta

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zapraszamy do zespołu Placówki Partnerskiej Alior Bank w Starogardzie Gdańskim

na stanowisk Młodszy Doradca Klienta

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • wykształcenie wyższe, min.  średnie z maturą

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,

  • skupienie na celu,

  • prawo jazdy kat. B.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

  • sprzedaż produktów bankowych ,

  • obsługa kasowa,

  • telemarketing,

  • dbałość o wytworzone relacje w formie kontaktu telefonicznego.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  na cały etat,

  • szkolenia wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • nielimitowaną premię miesięczną oraz premię uznaniową,

  • opiekę i wsparcie w okresie adaptacyjnym,

  • rozwój zawodowy, awans na wyższe stanowisko.

 Osoby spełniające wymagania zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 918859911