2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 17 maja 2024

Młodszy specjalista ds. administracyjno-recepcyjnych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Usług Sp. z o.o. – firma dostarczająca kompleksową i specjalistyczną obsługę operacyjną dla spółek portfelowych grupy INWE poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji, przyjmowanie gości odwiedzających firmę, odbieranie telefonów

  • Organizowanie spotkań zewnętrznych i wewnętrznych - rezerwacja sal konferencyjnych, nadzór nad porządkiem oraz wyposażeniem sal;

  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych

  • Współpraca z firmami kurierskimi, pocztą i dostawcami usług;

  • Koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej– ewidencjonowanie dokumentów i przekazywanie do odpowiednich jednostek

  • Realizacja wyznaczonych zadań administracyjno-biurowych;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i estetyczny wygląd recepcji

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym

  • Znajomość programu MS Excel

  • Sprawne poruszanie się w systemach informatycznych i w obsłudze urządzeń biurowych

  • Zaangażowanie w powierzone projekty;

  • Kreatywność w myśleniu i działaniu;

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji interpersonalnych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16, 10-18.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o preferowaną przez Kandydata formę współpracy (UoP/zlecenie/B2B)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 i 10.00-18.00 w biurze zlokalizowanym na Saskiej Kępie

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

  • Wsparcie na etapie wdrożenia i szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy kapitałowej INWE

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku asystencko-recepcyjnym lub w obsłudze klienta

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918913137