2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Szczecin
  7. Kadry i płace - Dąbie
Dodane 30 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Weber Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji zbiorników magazynowych i technologicznych oraz w budowie i montażu instalacji dla wielu gałęzi przemysłu na całym świecie. W związku z rozwojem możliwości produkcyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko:

          Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy - Łozienica (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie akt osobowych pracowników, zgodnie z aktualnym stanem prawnym;

·        Sporządzanie i kompletowanie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy;

·        Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, nieobecności i urlopów pracowników;

·        Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników;

·        Nadzór nad terminowością wykonywania wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP;

·        Obsługa programu kadrowo-płacowego Streamsoft Prestiż oraz systemu Płatnik;

Wymagania:

·        Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac (mile widziane w firmie produkcyjnej);

·        Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;

·        Doświadczenie w rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych;

·        Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków;

·        Dobra organizacja pracy własnej oraz chęć rozwoju zawodowego;

·        Znajomość pakietu MS Office;

·        Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

·        Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole;

·        Atrakcyjne wynagrodzenie;

·        Dofinansowanie kart MULTISPORT;

·        Premie świąteczne;

·        Szkolenia językowe;

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy działu kadr, dostępny na stronie internetowej Weber Polska Sp. z o.o. lub jako załącznik w odpowiedzi na olx.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 918750290