2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Joanna Cetlin
Dodane 31 maja 2024

Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Assistance

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów, którym potrzebna jest organizacja pomocy medycznej w Polsce i na świecie

Nasze wymagania

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać

  • znasz język angielski na poziomie min. B2 - będziesz obsługiwał zgłoszenia z zagranicy

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • angażujesz się w postawione przed Tobą zadania

  • jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (w tym w niedziele i święta), na podstawie grafiku

To oferujemy

  • stałą stawkę godzinową w wysokości 32 PLN brutto (stawka wzrasta w zależności od znajomości dodatkowych języków wyłączając angielski)

  • umowę zlecenie na sezon od maja/czerwca do końca września 2024

  • kompleksowe szkolenie w biurze w Warszawie

  • pracę w przyjaznej atmosferze z fantastycznymi ludźmi

  • możliwość pracy hybrydowej, okres wdrożenia i 2 miesiące w biurze, następnie praca hybrydowa

  • elastyczny grafik

  • możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia w obsłudze klienta i z zakresu obsługi assistance

  • zatrudnienie przez zewnętrzną agencję

Dodatkowe info:

  • Praca zmianowa: tak

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta

  • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak, 2-3 x miesiąca

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia, 32 zł brutto / godzinę

  • Wymagane języki: angielski

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918872439