2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Podlaskie
  6. Wsparcie techniczne - Białystok
  7. Wsparcie techniczne - Kawaleryjskie
Dodane 23 maja 2024

Monter wysokościowy urządzeń telekomunikacyjnych

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Kawaleryjskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Pełny opis stanowiska

Poszukujemy ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach, kominy, wieżowce, maszty.  Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Możemy Cię też przeszkolić w celu nabycia uprawnień wysokościowych.

Praca polega na instalacjach urządzeń telekomunikacyjnych.

Wymagania:

  • Obsługa komputera z pakietem MS Office.

  • Punktualność

  • Dyspozycyjność czasowa (wyjazdy kilkudniowe)

  • Komunikatywność (praca w grupie)

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Czytanie rysunku technicznego

Mile widziane:

  • Uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach

  • Umiejętności alpinistyczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP do 1kW

Oferujemy:

  • Pracę w wybranym typie zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy wysyłać na: w dokumencie prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Kawaleryjskie
ID: 918747624