2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Chwaszczyno
Adrian
Dodane 31 maja 2024

Nauczycielka języka angielskiego - Szkoła językowa English, Please!

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chwaszczyno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli marzy Ci się satysfakcjonująca i twórcza praca, w której czujesz, że to co robisz ma sens, zgłoś się do Szkoły językowej English, Please!

Jesteśmy szkołą językową znajdującą się w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 131

Międzynarodowy zespół, inspirujące środowisko pracy, twórcza atmosfera i zaangażowana społeczność pomoże Ci rozwinąć swój kreatywny potencjał nauczyciela.

Twój zakres obowiązków:

- Dbałość o holistyczny i kreatywny rozwój podopiecznych w grupie (prowadzonej samodzielnie lub wspólnie z anglojęzycznym native speakerem)

- Prowadzenie zajęć w języku angielskim

- Samodzielne planowanie pracy lub we współpracy z native speakerem

- Realizowanie nowatorskich metod pracy

- Budowanie trwałych i pełnych wzajemnego szacunku relacji z podopiecznymi

- Realizacja własnych projektów dla swojej grupy lub dla całej społeczności szkoły językowej

Nasze wymagania:

- Potwierdzona znajomość języka angielskiego (certyfikat lub studia)

- Doświadczenie w roli nauczyciela

- Zdolności komunikacyjne (w relacji z dziećmi, dorosłymi, zespołem)

- Otwartość, elastyczność, chęć do dalszego rozwoju

- Gotowość pracy w oparciu o alternatywne metody nauczania

- Kreatywne podejście do tworzenia absorbujących uwagę zajęć

To oferujemy:

- Umowa o pracę / Umowa zlecenie (w zależności od uzgodnionego wymiaru godzin pracy)

- Wsparcie merytoryczne

- Szkolenia i kursy

- Blok zajęciowy popołudniowy od godziny 14:30 (do uzgodnienia)

- Pracę na nowoczesnej platformie obsługującej szkołę językową

- Pracę w roku szkolnym 2024/2025 - start we wrześniu

- Pracę w przyjaznym, nastawionym na rozwój zespole.

- Możliwość realizacji projektów (dodatkowo płatnych)

Dołącz do nas!

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 866636084