2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Ewa
Dodane 31 maja 2024

Operator maszyn CNC Niemcy 85 - 100 zł/h

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

OPERATOR MASZYN CNC – NIEMCY (między Frankfurtem a Bonnem)

O nas:

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest również producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Obecnie poszukujemy operatorów maszyn frezujących i tokarek.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji!

Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa obrabiarek CNC – w zależności od posiadanych umiejętności (frezarki i tokarki)

  • Obsługa maszyn SIEMENS 840D, Heidenhain 430, 530

  • Opracowywanie technologii obróbki

  • Ustawianie parametrów i wprowadzaniem korekt, nadzorowanie pracy urządzeń

  • Kontrola zgodności wykonanego detalu z modelem

  • Przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych

  • Nie wymagamy znajomości języka obcego

Nasze wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek i/lub tokarek

  • Samodzielność w pełnionych obowiązkach

  • Solidność i odpowiedzialność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce lub 2 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce (do uzgodnienia)

Nasza oferta:

Wynagrodzenie:

UoP: 12 000 – 14 000 zł netto za 3 tygodnie pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Polska umowa o pracę

  • Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

  • Zapewniamy transport: auto i karta flotowa

  • System pracy: 3 tygodnie na projekcie i 1 tydzień w domu lub 2 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce (do uzgodnienia)

  • Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej

  • Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation

  • Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 918908828