2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wrocław
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Fabryczna
Dodane 16 maja 2024

Pomocnik ogrodnika, ogrodnik, ogrodnik-cieśla i ogrodnik-brukarz

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ogrodowe Szaleństwo będąca na rynku Wrocławskim od 2012 roku zatrudni pracowników na stanowiskach: OGRODNIK, pomocnik ogrodnika, ogrodnik-cieśla i ogrodnik-brukarz z minimum 2-letnim doświadczeniem na podanym stanowisku.

Nie szukamy brukarz i stolarzy, szukamy ogrodników z odpowiednim doświadczeniem.

Praca przy zakładaniu ogrodów.

Po okresie próbnym trwającym 3 m-ce umowa o pracę.

Oferujemy:

  • pełne wyposażenie w odzież ochronną (rękawiczki, spodnie, buty, koszulki)

  • pracę we Wrocławiu lub najbliższej okolicy

  • premie miesięczne za wykonanie zadań wg. harmonogramu

  • pracę przy projektach naszej firmy, pełne omówienie i wyjaśnienie zadań

  • pracę ze sprzętem ogrodniczym renomowanych marek

  • naukę nowych technologii i obsługi sprzętu

Wymagamy:

  • umiejętności pracy sprzętem ogrodniczym

  • (ogrodnik-stolarz) doświadczenie w pracy z drewnem - budowa drewnianych tarasów, donic

  • (ogrodnik-brukarz) doświadczenie w pracach brukarskich - układanie obrzeży betonowych, kostki betonowej i płyt chodnikowych

  • realizacji zadań zgodnie z wyznaczonymi celami

  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub B+E

Zakres obowiązków:

  • zakładanie przydomowych ogrodów prywatnych

  • obsługa urządzeń ogrodniczych

  • montaż elementów małej architektury

  • pielęgnacja roślin, w tym: drzewa, krzewy i trawniki

  • obsługa systemów nawadniających

Zapraszamy do kontaktu mailowego poprzez "Aplikuj"!

W CV prosimy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko." Prosimy również o dołączenie aktualnego zdjęcia.

Magdalena Radzimowska Ogrodowe Szaleństwo 73*******38 lub 66*******15

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 657067131