2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

PORTIER / POMOC RECEPCJI 5* butikowy hotel w sercu Krakowa

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Balthazar Design Hotel to butikowy 5* obiekt zlokalizowany w sercu Krakowa. Jesteśmy wyjątkowym miejscem dla wyjątkowych osób z pasją, którzy kochają hotelarstwo i kontakt z Gościem.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PORTIER / POMOC RECEPCJI

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w sympatycznym zespole

  • Elastyczny grafik pracy (bez zmian nocnych)

  • Dodatkowe profity: obiad pracowniczy, zniżki w restauracjach sieci MSHG, prywatna opieka medyczna LUX MED, karta MULTISPORT

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji w branży hotelarskiej i gastronomicznej

Obowiązki stanowiskowe:

  • Szeroko rozumiana opieka nad Gośćmi hotelu, m.in. pomoc bagażowa, organizacja usług dodatkowych, pomoc w parkowaniu samochodów

  • Współpraca z pracownikami recepcji, gastronomii oraz służby pięter

  • Drobne prace porządkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

  • Odpowiedzialności i zaangażowania

  • Prawa jazdy kat. B

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w

mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 695075888