2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Ursynów
Dodane 17 maja 2024

Praca dla KURIERA DHL od 4,5 do 8 tys na rękę

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: Tak

Firma kurierska DHL zatrudni osobę na stanowisko kuriera. Magazyn firmy mieści się przy ul. Osmańskiej 2 w Warszawie. Rejon dla nowo zatrudnionej osoby to Warszawa Mokotów - Czerniakow.

Zakres obowiązków:

·        Sortowanie paczek na magazynie,

·        Dostarczanie i odbieranie listów/paczek do klientów,

·        Bieżący kontakt z klientem.

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

·        Samodzielność pracy oraz dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie netto pomiędzy 4500 a 8000 zł

·        Samochód oraz strój służbowy,

·        Stały rejon,

·        Stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony.

Prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr. 51*******13

Klauzula informacyjna: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883. z poźn. zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 752780363