2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ostrów Wielkopolski
Dodane 24 maja 2024

Praca dla mechanika samochodowego

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy mechanika samochodowego

Główne obowiązki to:

  • diagnozowanie usterek,

  • naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach mechanicznych,

  • obsługa urządzeń wulkanizacyjnych oraz stanowiska geometrii i zawieszenia będzie -dodatkowym atutem

  • rozbieranie samochodów do naprawy blacharskiej a nastepnie złożenie po naprawie blacharskiej

  • praca przy jednym modelu samochodu

Od pracownika wymagamy:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętności samoorganizacji ,

  • staranność,

  • dokładność,

  • dbałość o powierzone mienie,

  • punktualność,

  • chęć do pracy,

Praca na cały etat ( 1. umowa na okres próbny 3-miesiące)

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na dłuższy okres czasu a nie na chwilę. Praca głównie przy jednym modelu samochodu dostawczego w zgranym zespole oraz miłej atmosferze.

Zgłoszenia oraz CV prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 770028762